با این ۱۰ ایده مراسم عروسی خود را خاطره انگیز کنید

روز عروسي خاص ترين روز در زندگي هر فردي است و بايد به بهترين شکل ممکن برگزار شود، همه چيز درآن روز بايد خاص و منحصر به فرد باشد. ليستي از ايده هاي جذاب براي روز عروسي را براي شما آماده کند تا شما بتوانيد از آنها ايده بگيريد و خاص ترين روز زندگي تان را منحصر به فردتر و متفاوت تر برگزار نماييد.
تزيين ميزهاي پذيرايي در روز عروسي
همه ما خوب مي دانيم که ميزهاي پذيرايي بايد تزييني خاص و ويژه داشته باشند در حد خدمات مجالس ، براي مراسم عروسي بهتر از ترکيب رنگ هاي لوکس استفاده کنيد تا مراسم شما جلوه اي مجلل داشته باشد. براي اين کار بهتر است از ترکيب رنگ هاي سفيد و طلايي استفاده کنيد. همنشيني اين دو رنگ درخشش و زيبايي فريبنده اي را به مراسم شما مي بخشد. ترکيب رنگ هاي سفيد و صورتي ملايم هم همين در جذاب و گيرا است.
گل آرايي ميز ها در روز عروسي
گل ها هميشه باعث لطافت و طراوت هر چه بيشتر محيط اطراف خود مي شوند و قطعا يکي از بهترين گزينه ها براي ميزهاي پذيرايي در عروسي ها هستند، وجود گل هاي رنگارنگ و هماهنگ با دکوراسيون محيط مي تواند جذابيت بيشتري را ايجاد کندد، گل ها را در گلدان هاي کريستالي بگذاريد تا درخشش و خيره کنندگي بيشتري در اثر انعکاس نور داشته باشند، حتي مي توانيد تک شاخه هايي از گل هاي مورد نظرتان را در از سقف با نخ هاي رنگي يا نخ هاي نامرئي آويزان کنيد و آويزهايي به لطافت گلها داشته باشيد و مهمانان تان را تحت تاثير قرار دهيد.
ميزهايي براي بچه ها در مراسم عروسي
چه خوب است که در مراسم عروسي به فکر همه مهمان ها باشيم مخصوص بچه هاي شيطان و بازيگوش. اگر مي خواهيد که کمتر شاهد شيطنت هاي آنها باشيد پس بايد خودتان دست به کارشويد، ميزي براي آن ها تعبيه کنيد و روي آن را از کاغذ و مداد هاي رنگي، پاستل و مداد شمعي پر کنيد و از آن ها بخواهيد تا براي شما نقاشي اي به عنوان يادگاري بکشند، با اين کار هم آن ها را سر گرم کرده ايد و هم تنوعي خاص رادر مراسم خود به وجود آورده ايد.
گيفت ها را فراموش نکنيد
گيفت ها هديه هاي کوچکي هستند که ازطرف عروس و داماد به مهمان ها تقديم مي شود، هر چه قدراين هديه ها مينيمال تر، ساده تر و خلاقانه تر باشند بيش تر در ذهن ماندگار مي شوند، مي توانيد اين گيفت ها را يا خودتان درست کنيد يا از آن ها را اماده خريداري کنيد
شيريني هاي روز عروسي
فکر کنيد که روز عروسيتان با شيريني هايي که شبيه به عروس و داماد تزيين شده اند از مهمان ها پذيرايي کنيد، حتما آن ها را شگفت زده خواهيد کرد، شما ميتوانيد خلاقيت را در گوشه گوشه مراسم خود به کار بگيريد.
کارت ها عروسي تزيين شده با گل هاي فصل
براي تزيين کارت هاي عروسي حتما از همان گل هايي که براي دسته گل تان استفاده کرده کمک بگيريد، با اين کار هماهنگي بيشتري را بين جزييات مراسم عروسي تان پديدي مي آوريد مخصوصا اين که اگر مراسم عروسي تان در فصل پاييز برگزارمي شود حتما ازگل هاي پاييزي با ان رنگ هاي جذاب و گيرا شان بهره بگيريد.
تخته هايي براي نوشتن يادگاري
حتما قبل ازمراسم تخته اي درست کنيد که بتوان روي آن با ماژيک يا خودکار نوشت و در روز عروسي آن را در جايي مناسب قرار دهيد تا مهمان ها بتوانند روي آن براي شما يادگاري نويسند، اين کار مراسم را براي شما به ياد ماندني تر مي کند و مي توانيد اين تخته هاي زيبا را در گوشه اي از خانه تان نصب کنيد تا همواره به ياد مراسم روز عروسي تان باشيد.
تزيين درب هاي ورودي با پرده هايي زيبا
حالا که تقريبا بيشتر جزئيات را با هم مرور کرديم فقط بايد به فکر يک چيز ديگر باشيم آن هم ورود شکوه مندانه عروس و داماد به فضاي برگزاري مراسم است، بهتر است تا ورودي فضا با تزيين زيبا آراسته شود، براي اين کار مي توانيد از پرده هاي حرير سفيد رنگ استفاده کنيد

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
 
 

 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون