رمانتیک ترین ایده ها برای دکوراسیون خانه عروس

تنها تزيين تالار و ارائه خدمات مجالس مهم نيست ، تزيين خانه عروس يکي از لذت بخش ترين کارهايي است که مي توان انجام داد. چيدمان مبلمان هايي با طراحي هاي خاص و رنگ هاي ملايم در خانه نوعروسان ، که معمولا خانه هايي با متراژ هاي کم هستند حس خوبي به انسان مي دهد. معمولا در خانه نوعروسان مي توان رنگ هاي ملايم و آرامش بخش را مشاهده کرد که به فضا حسي دل چسب مي بخشند، همچنين نو عروسان سعي مي کنند در طراحي دکوراسيون داخلي خانه هايشان از مبلمان هايي با طرح هاي خلاقانه و متفاوت استفاده کنند و همين امر باعث جذابيت دکوراسيون فضاهاي داخلي خانه نوعروسان مي شود.
وسايل تزئيني کوچک و ظريف در خانه نو عروس ها
در خانه هاي کوچک نو عروس ها عموما با وسايل تزئيني ظريفي روبرو مي شويم که زيبايي خاصي را به دکوراسيون خانه بخشيده اند اين وسايل شامل ميزهاي کوچک چوبي هستند که اغلب در زير پنجره ها و گوشه هاي دنج براي قرار دادن برخي وسايل مثل کتابي که هر روز خوانده مي شود، و يا گذاشتن روزنامه ها و ليوان هاي چاي بعد از ظهر، استفاده مي شوند. اين ميز ها حس خوبي را به فضا القا مي کنند.
صورتي ملايم، رنگي مناسب براي خانه نو عروس
براي تزيين خانه هاي عروس مي توانيد از رنگ هاي ملايمي مثل صورتي براي دکوراسيون داخلي خانه استفاده کنيد. اين رنگ لطافت خاصي را به فضا مي بخشد و حس آرامش را منتقل مي کند و زندگي کردن در فضايي که رنگ غالب آن صورتي ملايم است حس رمانتيک تري دارد. رنگ صورتي را مي توانيد به روي کوسن ها اعمال کنيد يا اين که از پارچه هاي حرير با رنگ هاي صورتي ملايم براي پرده ها استفاده کنيد.
گوشه هاي دنج، فضايي براي آرامش در خانه نو عروسان
زوج هايي که به تازگي ازدواج کرده اند حتما حرف هاي زيادي براي گفتن به يکديگر دارند و چه جايي بهتر از يک گوشه ي دنج براي حرف زدن. در خانه هاي نقلي نو عروس ها حتما گوشه هايي دنج براي گذاشتن دو صندلي چوبي و ميزي تزيين شده با يک گلدان پر از گل هاي رنگارنگ براي گذراندن يک بعد از ظهر خوب و خوردن يک عصرانه دلچسب پيدا مي شود. مبلمان هاي چوبي به دليل حس طبيعي اي که دارند بسيار براي اين گوشه هاي دنج مناسب مي باشند.
پارچه هاي گل گلي براي مبلمان خانه نو عروس ها
معمولا در خانه نو عروس ها مبلمان هايي با پارچه هاي متفاوت پيدا مي شود. مبلمان هايي با پارچه هاي گلدار که کاملا دکوراسيون داخلي خانه را تحت تاثير قرار داده و وجودشان شادابي و نشاط خاصي را به فضا مي بخشد. اين مبلمان ها که معمولا به صورت تکي و شاخص در فضاهاي داخلي به کار برده مي شوند، مي توانند حس استقلال فردي را هنگامي که مي خواهيد کتابي را مطالعه کنيد يا زماني را به خود اختصاص دهيد به کار بيايد.
خانه نو عروس و لوازم تزئيني متفاوت
هر نو عروسي مي خواهد که خانه اي متفاوت داشته باشد و از اين رو از وسايل و لوازم تزئيني متفاوت تري نسبت به ديگران براي خانه خود استفاده مي کند. هم چنين استفاده از رنگ هاي خاص مختص خانه نو عروس ها است. اين تفاوت ها را مي تواند در روميزي هاي اغلب سنتي يا صندلي هايي که يکي در ميان پارچه هايي متفاوت دارند ديد.
دکوراسيون داخلي خانه هاي نقلي نو عروس ها
در خانه هاي نقلي امروزي ، استفاده مناسب از هر فضا بسيار مهم است. حتي در يک خانه نقلي و کوچک نيز مي توان احساس راحتي و آرامش يک خانه بزرگ را داشت ولي براي اين کار بايد به محصوريت هر فضا توجه کرد. به طور مثال در خانه کوچک يک نو عروس مي توان جايي را براي گذاشتن يک ميز غذاخوري پيدا کرد و آن را با استفاده از پرده هايي هماهنگ با دکوراسيون داخلي خانه از ديگر فضاها جدا کرد. بهترين جا براي قرار گيري ميز غذاخوري، کنار پنجره ها است تا بتوان ديد و منظر مناسبي داشت.
حس صميمانه نشيمن ها در خانه نو عروس ها
يکي از فضاهايي که درخانه هر نو عروسي بسيار به چشم مي آيد، فضاي اتاق نشيمن است که معمولا داراي نورپردازي هاي خاص است. فضاي اتاق نشيمن در خانه نو عروس ها معمولا با ترکيب رنگي قرمز و قهوه اي و نور کم تزيين مي شوند و حس صميمانه تر و دوستانه تري دارند.

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
 
 

 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون