جشن عروسی تمام عیار با تزیینات شیک و ارزان

عروسي... اين کلمه هميشه با خودش لبخند به همراه دارد! شايد همين حالا هم شما لبخند به لب داريد و ادامه اين مطلب را دنبال مي کنيد اميدوارم تا پايان اين مطلب با همين لبخند همراه ما باشيد... ! جشن عروسي براي هرکس در ذهنش ايده آل هاي خاص خودش را دارد اما اينکه چه چيز مي تواند علاوه بر تالار و خدمات مجالس يک جشن عروسي را منحصر به فرد و خاطر انگيز کند موضوعي است که امروز در باره اش صحبت مي کنيم با ما همراه باشيد.
تزيين ميز غذاي جشن عروسي
جدا از يک شام عروسي کامل و بي نقص تزيينات چشمگير مي تواند تا مدت ها عروسي شما را در خاطر عزيزانتان زنده نگه دارد. پس اگر هر فضايي را براي جشن عروسي خود انتخاب مي کنيد به تزيينات ويژه ي آن اهميت دهيد.
تزيين صندلي جشن عروسي
نيازي نيست اين تزيينات در مقياس بسيار بزرگ و پر هزينه انجام گيريد به سادگي مي توانيد با ايده هاي ساده و خلاقانه اين تزيينات را براي جشن عروسي خود اعمال کنيد. يک ايده ي ساده تزيين صندلي هاي عروسي است که خيلي ساده مي توانيد ايده هاي خلاقانه ي خود را در اختيار برگزار کنندگان جشنتان بگذاريد و همه را شگفت زده کنيد.
تزيين تور و بادکنک در جشن عروسي
جشن عروسي همان طور که از نامش پيداست جشن عروسي است، پس بايد تفاوت زيادي با جشن تولد داشته باشد! اگر علاقه داريد از ملزومات جشن تولد مثل بادکنک ها و ... براي جشن خود استفاده کنيد به سادگي مي توانيد با اضافه کردن جزييات ساده اي مثل تورها آن ها را مناسب فضاي عروسي کنيد.
گل آرايي در جشن عروسي
با گل آرايي فضاي عروسي به سادگي مي توانيد جشن تان را منحصر به فرد کنيد، نيازي نيست حتما از گل هاي رز هلندي استفاده کنيد و يا تدارک گلدان هاي کريستال آلماني را بدهيد! کافي است خلاق باشيد، گل هاي صحرايي به دليل طبيعي بودن عطر سرمست کننده اي دارند پس در کنار هم مي تواند فضاي شما را عطراگين کنند، شيشه هاي مرباي تزيين شده مي تواند زيبايي دوچنداني نسبت کريستال هاي آلماني داشته باشند! آن ها را انتخاب کنيد و از اولين بودن نهراسيد.
شمع آرايي جشن عروسي
شمع ها به خوبي مي توانند زيبايي گل آرايي شما دو چندان کنند کافي است با ساده ترين ايده ها يک شمع آرايي منحصر به فرد داشته باشيد تا زيبايي ميز پذيرايي شما دو چندان شود.
عکس يادگاري جشن عروسي
به فکر مهمان ها باشيد! يک مهماني گرم و صميمي بيشتر در خاطر همگان مي ماند تا يک جشن باشکوه و سرد! يک عکس يادگاري منحصر به فرد به خوبي مي تواند در آلبوم و يا صفحات اجتماعي عزيزانتان بدرخشد، قابي خاص تهيه کنيد و در زيبا ترين قسمت فضاي خود قرار دهيد و خالق عکس هاي زيبا از عزيزانتان باشيد.
تزيين جايگاه عروس و داماد
جايگاه خودتان را تزيين کنيد! يک جايگاه ويژه و منحصر به فرد براي خود تصور کنيد و ايده ي آن را به برگزار کننده ي جشنتان بدهيد با اين کار به سادگي مي توانيد زيبايي خاصي به فضاي جشن خود بدهيد و عروسي خاطرانگيزي براي خودتان بسازيد!
گيفت هاي عروسي
براي قدر داني از مهمانانتان گيف هاي عروسي مي تواند بهترين گزينه باشد! گيفت هاي مقرون به صرفه ي ساده اي که به عنوان يادگاري از مراسمتان به عزيزانتان هديه مي دهيد، مي تواند عکس شما و يا ايده ي خلاقانه تري مثل بذر يک گياه باشد!
برد يادگاري جشن عروسي
بردي براي يادگاري از عزيزانتان تهيه کنيد که بتوان روي آن با ماژيک يا خودکار نوشت و در روز عروسي آن را در جايي مناسب قرار دهيد تا مهمان ها بتوانند روي آن براي شما يادگاري نويسند، حتي اين نوشته ها مي تواند قابي براي عکس شما باشد! اين کار مراسم را براي شما به ياد ماندني تر مي کند و مي توانيد اين تخته هاي زيبا را در گوشه اي از دکوراسيون خود نصب کنيد تا همواره به ياد مراسم روز عروسي تان باشيد.

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
 
 

 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون