گل آرایی با گل طبیعی برای تزیین مجالس و جشن ها

گل آرایی یکی از آن دسته فعالیت هایی است که حسابی حال آدم را جا می آورد، مخصوصا اگر این کار با گل های طبیعی صورت بگیرد. در واقع شما می توانید از گل آرایی با گل های طبیعی به عنوان یک ترفند دکوراسیونی برای جذاب تر شدن دکوراسیون داخلی خانه و یا فضای بیرونی خانه تان کمک بگیرید.
گل آرایی با گل های طبیعی برای تزیین سفره عقد
شما می توانید برای زیبایی هرچه بیشتر و تزیین سفره عقد از گل آرایی با گل های طبیعی بهره ببرید بدون کمک گرفتن از خدمات مجالس . تکنیک های مختلفی برای این کار وجود دارد، به طور مثال از تکنیک اسفنج های گرد. شما می توانید این اسفنج ها را از بازار گل تهیه کنید، شاخه گل های طبیعی مورد نظرتان را کوتاه کنید و آن ها را داخل اسفنج ها فرو کنید و برای زیبایی هر چه بیشتر آن ها را در ظرف های پایه بلند قرار دهید.
گل ارایی ماشین عروس با گل طبیعی
از گل آرایی برای تزیین ماشین عروس هم استفاده می شود. برای انجام این کار از ترکیب انواع گل های زطبیعی به همراه شاخ و برگ های تزیینی استفاده می شود. نکته مهمی که در این کار باید رعایت کرد. ترکیب رنگ بدنه ماشین و رنگ گل های طبیعی است که باید دقت کنید که هماهنگی و یا تضاد خوبی داشته باشند.
تکنیک های مختلف گل آرایی با گل های طبیعی برای تزیین سفره عقد
تزیین سفره عقد می تواند با تکنیک های مختلفی صورت بگیرد. در پاراگراف های بالاتر راجع تکنیک اسفنج ها صحبت کردیم؛ حالا می خواهیم تکنیک دیگری را بررسی کنیم. در این تکنیک باید از صفحه های مجوف پارچه ای که قابلیت انعطاف پذیری زیادی دارند استفاده کنیم. با توجه به مساحتی که می خواهید گل آرایی کنید این پارچه ها را تهیه کنید، گل های طبیعی مورد نظرتان را هم انتخاب کنید و روی سوراخ های موجود روی این پارچه ها بگذارید، بعد از آن هم می توانید فضای خالی بین آن ها را با انواع برگ های تزیینی پر کنید. این نوع گل آرایی ها را می توانید در وسط سفره عقد تعبیه کنید.
گل آرایی با گل های طبیعی برای تزیین میز پذیرایی
اگر قصد دارید تا مهمان های تان را در مهمانی آخر هفته غافلگیر و شگفت زده کنید، پیشنهاد می کنم استفاده از گل آرایی با گل های طبیعی را برای تزیین میز غذا فراموش نکنید. این کار می تواند یکی از ۷ ایده آسان و دوست داشتنی برای تزیین میز غذا باشد. برای این کار می توانید از تکنیک اولی که با شما در میان گذاشتیم استفاده کنید
تکنیک های مختلف گل آرایی با گل های طبیعی برای تزیین میز غذا
این کار هم همانند دیگر کارها تکنیک های مختلفی دارد، یکی از هوشمندانه ترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که گل های طبیعی مورد نظرتان را انتخاب کنید، برای آن گلدانی زیبا در نظر بگیرید و در نهایت سلیقه گل ها را داخل گلدان بچینید. برای پرکارتر به نظر رسیدن گلدان هم می توانید از دو تا سه نوع گل طبیعی برای گل آرایی استفاده کنید، به شرط آن که انتخاب این گل ها با دیگر تزیینات میز پذیرایی تان جور باشد.
گل آرایی با گل های طبیعی برای تزیین لوازم دکوری خانه
هر وسیله ای در دکوراسیون داخلی خانه می تواند بستری مناسب برای گل آرایی توسط گل های طبیعی باشد؛ وسیله های مثل لوستر ها برای جسن ها و مهمانی ها بهترین وسیله ای هستند که می توان گل آرایی را روی آن ها پیاده کرد. لوستر ها به دلیل مکان قرار گیری شان می تواند نتیجه متفاوت تری را به شما تحویل دهند، چون معمولا گلدان ها روی زمین قرار می گیرند اما اگر لوستر ها را با گل های طبیعی تزیین کنید، آن وقت آن ها از سقف آویزان می شوند و همین باعث چشمگیر تر شدن گل آرایی شما می شود.
گل آرایی با گل های طبیعی در مقیاس های مختلف
گل آرایی ها می توانند مقیاس های مختلفی داشته باشند، از گلدان های کوچک تا انواع بزرگ آن را می تواند به وسیله گل آرایی تزیین کرد. در بیشتر گل آرایی ها برای تثبیت گل های طبیعی از اسفنج ها استفاده می کنند. اسفنج ها بهترین مواد و مصالحی هستتند که می توان از آن ها بهره گرفت چرا که هم فرو کردن گل ها درون آن راحت است و هم آن ها قابلیت نگه داری آب درون خود را دارد و باعث می شوند تا گل ها دیرتر پژمرده شود.
گل آرایی با گل های طبیعی برای طراحی محوطه بیرونی
از گل آرایی ها حتی برای تزیین محوطه بیرونی و فضای بیرونی خانه هم می توان استفاده کرد، این جور نیست که از گل آرایی فقط در موارد گفته شده استفاده شود. شما برای طراحی فضاهایی مانند بالکن، حیاط و تراس می توانید از این تکنیک جذاب استفاده کنید.