نکته هایی مهم برای چیدمان جهیزیه خانه عروس خانم ها

جهيزيه و چيدمان آن يکي از دغدغه هاي هميشگي خانواده عروس بوده و در سال هاي اخير نيز متاسفانه به علت چشم و هم چشمي اين نگراني ها اوج گرفته است.همچنين بالا بودن اجاره بهاي خانه، منجر به کوچک تر انتخاب کردن خانه تازه عروس و داماد شده است.همه اين عوامل دست به دست هم مي دهند تا علاوه بر اضطراب مراسم عروسي، تالار و خدمات مجالس ، عروس و داماد بابت چيدمان درست وسايل خود نيز نگران باشند.تصميم داريم تا تکنيک هايي ساده اما کاربردي را برايتان شرح دهيم تا شايد اندکي از اين نگراني کاسته شود و مقابل آن دسته از اقوامي که عقل شان به چشم شان است و بعد از مراسم عروسي بازديد مفصلي از منزل شما دارند، خجالت نکشيد.البته قبل از هر اقدامي توصيه اي دوستانه براي تازه عروس هاي عزيز و خانواده هاي محترمشان داريم و آن اين که زندگي تان را بر پايه حرف هاي مردم و نظرات آن ها بنا نکنيد و مستقلا براي خودتان زندگي کنيد يعني آن طور که شما مي پسنديد، نه آن گونه که ديگران برايتان مي پسندند. اگر بتوانيد روي رفتارها و هنجارهاي اجتماعي تان از همان ابتداي زندگي مديريت داشته باشيد، مي توان گفت آسوده خاطر زندگي خواهيد کرد. بهتر است از موضوع اصلي يعني چيدمان خانه عروس غافل نشويم گفتيم که خانه هاي امروزي کوچک هستند، به خصوص خانه تازه عروس و داماد. پس اولين نکته در گره گشايي اين مشکل، انتخاب و خريد درست و هوشمندانه است. يعني مبلمان و وسايل خانه را مطابق با فضاي سالن و متراژ خانه انتخاب کنيد. اگر تنها و تنها به همين يک نکته عمل کنيد، مي توان گفت ?? درصد مشکلات را از بين برده ايد.
و اما نکات کليدي در چيدمان:
? - از مبلمانتان به عنوان جداکننده براي سالن نشيمن استفاده کنيد.
از محاسن اين کار بزرگتر جلوه کردن فضاي خانه و تفکيک پذيري آن است. البته براي اين کار، پارتيشن ها و درها گزينه مناسبي نيستند!
? - ستون هايي را که گاه در وسط سالن وجود دارد فراموش نکنيد.
آن ها مي توانند جلوه خاصي به خانه تان بدهند، به شرط آن که درست تزيين شوند. مي توانيد از آن ها به عنوان يک کتابخانه استفاده کنيد
? - از راهروهاي منزلتان نيز به درستي استفاده کنيد.
اگر پهناي آن زياد است، مي توانيد از آن جا به عنوان سالن غذاخوري و محل قرار دادن ميز ناهارخوري استفاده کنيد. اما اگر پهناي آن کم است، مي توانيد با نصب قفسه هايي روي ديوار،ايجاد ديوار عکس و نصب قاب هاي تزئيني از راهرو به عن.ان يک ويترين استفاده کنيد.
? - تناسب رنگ پارچه روي مبل ها با پرده و رنگ ديوارها نيز نقش بسزايي در جلوه جهيزيه شما خواهد داشت.
? - از چيدن وسايل اضافي مانند وسايل برقي يا هر چيز اضافي ديگري که مکان آن داخل کابينت است به شدت پرهيز کنيد.
اين کار نه تنها جلوه وسايل تان را زياد نمي کند، بلکه خانه شما را کوچک تر از حد واقعي نشان مي دهد و موجب ازدحام ذهني بازديدکنندگان خواهد شد

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
 
 

 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون