با این ۱۰ ایده مراسم عروسی خود را خاطره انگیز کنید

روز عروسی خاص ترین روز در زندگی هر فردی است و باید به بهترین شکل ممکن برگزار شود، همه چیز درآن روز باید خاص و منحصر به فرد باشد. لیستی از ایده های جذاب برای روز عروسی را برای شما آماده کند تا شما بتوانید از آنها ایده بگیرید و خاص ترین روز زندگی تان را منحصر به فردتر و متفاوت تر برگزار نمایید.
تزیین میزهای پذیرایی در روز عروسی
همه ما خوب می دانیم که میزهای پذیرایی باید تزیینی خاص و ویژه داشته باشند در حد خدمات مجالس ، برای مراسم عروسی بهتر از ترکیب رنگ های لوکس استفاده کنید تا مراسم شما جلوه ای مجلل داشته باشد. برای این کار بهتر است از ترکیب رنگ های سفید و طلایی استفاده کنید. همنشینی این دو رنگ درخشش و زیبایی فریبنده ای را به مراسم شما می بخشد. ترکیب رنگ های سفید و صورتی ملایم هم همین در جذاب و گیرا است.
گل آرایی میز ها در روز عروسی
گل ها همیشه باعث لطافت و طراوت هر چه بیشتر محیط اطراف خود می شوند و قطعا یکی از بهترین گزینه ها برای میزهای پذیرایی در عروسی ها هستند، وجود گل های رنگارنگ و هماهنگ با دکوراسیون محیط می تواند جذابیت بیشتری را ایجاد کندد، گل ها را در گلدان های کریستالی بگذارید تا درخشش و خیره کنندگی بیشتری در اثر انعکاس نور داشته باشند، حتی می توانید تک شاخه هایی از گل های مورد نظرتان را در از سقف با نخ های رنگی یا نخ های نامرئی آویزان کنید و آویزهایی به لطافت گلها داشته باشید و مهمانان تان را تحت تاثیر قرار دهید.
میزهایی برای بچه ها در مراسم عروسی
چه خوب است که در مراسم عروسی به فکر همه مهمان ها باشیم مخصوص بچه های شیطان و بازیگوش. اگر می خواهید که کمتر شاهد شیطنت های آنها باشید پس باید خودتان دست به کارشوید، میزی برای آن ها تعبیه کنید و روی آن را از کاغذ و مداد های رنگی، پاستل و مداد شمعی پر کنید و از آن ها بخواهید تا برای شما نقاشی ای به عنوان یادگاری بکشند، با این کار هم آن ها را سر گرم کرده اید و هم تنوعی خاص رادر مراسم خود به وجود آورده اید.
گیفت ها را فراموش نکنید
گیفت ها هدیه های کوچکی هستند که ازطرف عروس و داماد به مهمان ها تقدیم می شود، هر چه قدراین هدیه ها مینیمال تر، ساده تر و خلاقانه تر باشند بیش تر در ذهن ماندگار می شوند، می توانید این گیفت ها را یا خودتان درست کنید یا از آن ها را اماده خریداری کنید
شیرینی های روز عروسی
فکر کنید که روز عروسیتان با شیرینی هایی که شبیه به عروس و داماد تزیین شده اند از مهمان ها پذیرایی کنید، حتما آن ها را شگفت زده خواهید کرد، شما میتوانید خلاقیت را در گوشه گوشه مراسم خود به کار بگیرید.
کارت ها عروسی تزیین شده با گل های فصل
برای تزیین کارت های عروسی حتما از همان گل هایی که برای دسته گل تان استفاده کرده کمک بگیرید، با این کار هماهنگی بیشتری را بین جزییات مراسم عروسی تان پدیدی می آورید مخصوصا این که اگر مراسم عروسی تان در فصل پاییز برگزارمی شود حتما ازگل های پاییزی با ان رنگ های جذاب و گیرا شان بهره بگیرید.
تخته هایی برای نوشتن یادگاری
حتما قبل ازمراسم تخته ای درست کنید که بتوان روی آن با ماژیک یا خودکار نوشت و در روز عروسی آن را در جایی مناسب قرار دهید تا مهمان ها بتوانند روی آن برای شما یادگاری نویسند، این کار مراسم را برای شما به یاد ماندنی تر می کند و می توانید این تخته های زیبا را در گوشه ای از خانه تان نصب کنید تا همواره به یاد مراسم روز عروسی تان باشید.
تزیین درب های ورودی با پرده هایی زیبا
حالا که تقریبا بیشتر جزئیات را با هم مرور کردیم فقط باید به فکر یک چیز دیگر باشیم آن هم ورود شکوه مندانه عروس و داماد به فضای برگزاری مراسم است، بهتر است تا ورودی فضا با تزیین زیبا آراسته شود، برای این کار می توانید از پرده های حریر سفید رنگ استفاده کنید