گل آرایی با گل طبیعی برای تزیین مجالس و جشن ها

گل آرايي يکي از آن دسته فعاليت هايي است که حسابي حال آدم را جا مي آورد، مخصوصا اگر اين کار با گل هاي طبيعي صورت بگيرد. در واقع شما مي توانيد از گل آرايي با گل هاي طبيعي به عنوان يک ترفند دکوراسيوني براي جذاب تر شدن دکوراسيون داخلي خانه و يا فضاي بيروني خانه تان کمک بگيريد.
گل آرايي با گل هاي طبيعي براي تزيين سفره عقد
شما مي توانيد براي زيبايي هرچه بيشتر و تزيين سفره عقد از گل آرايي با گل هاي طبيعي بهره ببريد بدون کمک گرفتن از خدمات مجالس . تکنيک هاي مختلفي براي اين کار وجود دارد، به طور مثال از تکنيک اسفنج هاي گرد. شما مي توانيد اين اسفنج ها را از بازار گل تهيه کنيد، شاخه گل هاي طبيعي مورد نظرتان را کوتاه کنيد و آن ها را داخل اسفنج ها فرو کنيد و براي زيبايي هر چه بيشتر آن ها را در ظرف هاي پايه بلند قرار دهيد.
گل ارايي ماشين عروس با گل طبيعي
از گل آرايي براي تزيين ماشين عروس هم استفاده مي شود. براي انجام اين کار از ترکيب انواع گل هاي زطبيعي به همراه شاخ و برگ هاي تزييني استفاده مي شود. نکته مهمي که در اين کار بايد رعايت کرد. ترکيب رنگ بدنه ماشين و رنگ گل هاي طبيعي است که بايد دقت کنيد که هماهنگي و يا تضاد خوبي داشته باشند.
تکنيک هاي مختلف گل آرايي با گل هاي طبيعي براي تزيين سفره عقد
تزيين سفره عقد مي تواند با تکنيک هاي مختلفي صورت بگيرد. در پاراگراف هاي بالاتر راجع تکنيک اسفنج ها صحبت کرديم؛ حالا مي خواهيم تکنيک ديگري را بررسي کنيم. در اين تکنيک بايد از صفحه هاي مجوف پارچه اي که قابليت انعطاف پذيري زيادي دارند استفاده کنيم. با توجه به مساحتي که مي خواهيد گل آرايي کنيد اين پارچه ها را تهيه کنيد، گل هاي طبيعي مورد نظرتان را هم انتخاب کنيد و روي سوراخ هاي موجود روي اين پارچه ها بگذاريد، بعد از آن هم مي توانيد فضاي خالي بين آن ها را با انواع برگ هاي تزييني پر کنيد. اين نوع گل آرايي ها را مي توانيد در وسط سفره عقد تعبيه کنيد.
گل آرايي با گل هاي طبيعي براي تزيين ميز پذيرايي
اگر قصد داريد تا مهمان هاي تان را در مهماني آخر هفته غافلگير و شگفت زده کنيد، پيشنهاد مي کنم استفاده از گل آرايي با گل هاي طبيعي را براي تزيين ميز غذا فراموش نکنيد. اين کار مي تواند يکي از ? ايده آسان و دوست داشتني براي تزيين ميز غذا باشد. براي اين کار مي توانيد از تکنيک اولي که با شما در ميان گذاشتيم استفاده کنيد
تکنيک هاي مختلف گل آرايي با گل هاي طبيعي براي تزيين ميز غذا
اين کار هم همانند ديگر کارها تکنيک هاي مختلفي دارد، يکي از هوشمندانه ترين کارهايي که مي توانيد انجام دهيد اين است که گل هاي طبيعي مورد نظرتان را انتخاب کنيد، براي آن گلداني زيبا در نظر بگيريد و در نهايت سليقه گل ها را داخل گلدان بچينيد. براي پرکارتر به نظر رسيدن گلدان هم مي توانيد از دو تا سه نوع گل طبيعي براي گل آرايي استفاده کنيد، به شرط آن که انتخاب اين گل ها با ديگر تزيينات ميز پذيرايي تان جور باشد.
گل آرايي با گل هاي طبيعي براي تزيين لوازم دکوري خانه
هر وسيله اي در دکوراسيون داخلي خانه مي تواند بستري مناسب براي گل آرايي توسط گل هاي طبيعي باشد؛ وسيله هاي مثل لوستر ها براي جسن ها و مهماني ها بهترين وسيله اي هستند که مي توان گل آرايي را روي آن ها پياده کرد. لوستر ها به دليل مکان قرار گيري شان مي تواند نتيجه متفاوت تري را به شما تحويل دهند، چون معمولا گلدان ها روي زمين قرار مي گيرند اما اگر لوستر ها را با گل هاي طبيعي تزيين کنيد، آن وقت آن ها از سقف آويزان مي شوند و همين باعث چشمگير تر شدن گل آرايي شما مي شود.
گل آرايي با گل هاي طبيعي در مقياس هاي مختلف
گل آرايي ها مي توانند مقياس هاي مختلفي داشته باشند، از گلدان هاي کوچک تا انواع بزرگ آن را مي تواند به وسيله گل آرايي تزيين کرد. در بيشتر گل آرايي ها براي تثبيت گل هاي طبيعي از اسفنج ها استفاده مي کنند. اسفنج ها بهترين مواد و مصالحي هستتند که مي توان از آن ها بهره گرفت چرا که هم فرو کردن گل ها درون آن راحت است و هم آن ها قابليت نگه داري آب درون خود را دارد و باعث مي شوند تا گل ها ديرتر پژمرده شود.
گل آرايي با گل هاي طبيعي براي طراحي محوطه بيروني
از گل آرايي ها حتي براي تزيين محوطه بيروني و فضاي بيروني خانه هم مي توان استفاده کرد، اين جور نيست که از گل آرايي فقط در موارد گفته شده استفاده شود. شما براي طراحي فضاهايي مانند بالکن، حياط و تراس مي توانيد از اين تکنيک جذاب استفاده کنيد.

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی
 
 

 

خدمات شیشه و آینه
خدمات دکوراسیون